Autorka za pár dní osmnáctiletá, studentka zdrávky, hranokovačka roku, milovnice avokáda a krmitelka psa.

Rehábky u konce a dvoudenní plesová sezóna

6. dubna 2017 v 19:24 | Klára |  Ze života
Ahojda
Tak konečně mi skončily rehabilitace. A jsem začala aktivně cvičit. Jedu si teď Jillian a nemůžu si to vynachválit. Asi poprvé v životě to nedělám kvůli krásné postavě, ale abych se odreagovala a zabránila posílením středu dalším problémům se zády.
A dokonce ! Zjistila jsem, že se mi i lépe ráno vstává z postele díky Jill.


Absolvovala jsem také dva plesy. Hezky pěkně za sebou.
V pátek jsem dělala hostesku na jednom plese. Mým plánem bylo se na ten ples dostat, i když to bylo dost těžké. Nakonec jsem tam pracovala. Asi bych už tam nešla. Přesto, že jsem dělala hostesku už dvakrát na plese, tak prostě nemám ráda, když se se mnou zachází jako s hadrem. Hadrem, jež se hodí na potřebné místo. Ples nakonec byl docela obyčejný, řekla bych horší než jsem čekala a jsem ráda, že jsem si nekoupila lístky.


Hned v sobotu jsem už s přítelem přijela na ples dobrovolnické organizace v městě, kde studuji. I když jsem v centru už rok, moc kolegů neznám, takže jsem byla ráda za každou sociální interakci. Od plesu jsem velmi upřímně mnoho nečekala. Ale moc jsme si to užili. Koupili jsme si lístky do tomboly, která mě vyloženě dostala a můžu říct, že byla mnohem lepší než minulý večer !!! Vyhráli jsme toho docela dost. Přítel byl unešený z přívěsku na klíče v podobě náboje a já jsem se zamilovala do trička z Amazonu :D

Aktuálně mám spoustu představ a plánů na různé články. Sjíždím teď spoustu nových filmů, poctivě se učím vařit a sportuji :)
A nejen na to budou články ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama