Autorka za pár dní osmnáctiletá, studentka zdrávky, hranokovačka roku, milovnice avokáda a krmitelka psa.

Top sitcomy | + názor na 11. sérii tbbt a Young Sheldon

30. září 2017 v 0:00 | Klára |  Filmy a seriály
Sitcomy miluji. Dokonce bez nich nežiji :) Nějaká pitomoučká oddechovka dvacetiminutová je prostě pro mě nutná. Nebudou to nějaké extra recenze, prostě tipy.

1. PRŮMĚRŇÁKOVI | The Middle
Seriál na který, asi potřetí, zase koukám. Rodina Hecků je mi mega sympatická. Hlavně proto, že si myslím, že jednou budu přesně taková máma jako Frankie. Šílená a líná :D

2. Jak Jsem Poznal Vaši Matku | HIMYM
Na tomhle seriálu jsem dost dlouho ujížděla, nakonec jeho místo TOP nahradila teorie, ale i tak jsem dala nedávno rewatching, sice jen vybraných dílů, ale zavzpomínala jsem a je to fajn.

3. RICK A MORTY
Jakmile jsem tenhle seriál viděla poprvé (asi před týdnem), umřela jsem blahem. Podle mě MNOHEM lepší Griffinovi (it means animovanej seroš pro dospělí. Je to divný, šílený a božsky skvělý :D Prostě mrkněte na první díl a pochopíte o čem mluvím :D

4. TEORIE VELKÉHO TŘESKU | TBBT
Konečně "hlavní téma" tohohle článku. MILUJU TEORII. Do nějaké osmé/deváté série se po tom fakt utluču. Sjela jsem jí teď asi po nevím pátý ? :D PROSTĚ LIBOVKA. Inteligentní, zároveň ne moc inteligentní humor. A naprosto dokonalé charaktery postav. Ach... Myslím, že nemusím říkat o čem to je (i u předchozích jsem to neříkala, tak nevím co řeším :DD)


Nicméně teď vyšla jedenáctá řada.

Pokud jste viděli poslední díl desáté, tak jste si to datum vydání jedenáctky taky museli červeně napsat a osrdíčkovat do diáře.

První díl jedenácté série ale dopadl jako devátá a desátá... Prostě novými událostmi vás chtějí přilákat, ale ten humor a celé kouzlo seriálu je prostě jiné ...a určitě ne v lepším mínění.

YOUNG SHELDON
Na tohle jsem byla mega moc zvědavá. Zezačátku jsem na to nahlížela, že to nebude stejné jako TBBT a že to nesmím očekávat. To se naplnilo. Není to moc sitcom.. řekla bych. Je to spíš na zamyšlení a občasné pobavení a hlavně aby fanoušci teorie poznali Sheldonovo dětství. Jako moc mě to neoslovilo, ale taky úplně nezklamalo. Možní proto jak to všichni hejtili....


zdroj : ctv.com, cbs.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama