Autorka za pár dní osmnáctiletá, studentka zdrávky, hranokovačka roku, milovnice avokáda a krmitelka psa.

OBLÍBENÉ HORORY

24. října 2017 v 0:00 | Klára |  Tipy
Ahoj, dnes bych vám chtěla ukázat horory a dramata. Vybrala jsem jen ty nejmilovanější, takže všechny velmi doporučuji :) A jelikož bude Halloween, toto jou mé tipy :

1. DŮM VOSKOVÝCH FIGURÍN - horor, vyvražďovačka
Parta lidí jede na nějaký zápas či co :D a po cestě se jim něco stane s autem a musí v nejbližším městě jít na benzinu, aby jim pomohli. To nejbližsí město je samozřejmě nikdo zdánlivě není, kromě masy voskových figurín...
Typická vyvražďovačka doplněná velice nechutnými prvky, díky kterým vám bude zle ještě za týden :D

2. La Cara Oculta - drama
Prostě nejvíc boží thriller, drama. Není to úplně horor a je to pro posránky a je to jeden z mých vybraných filmů na Halloween 2017 :) Pár se přestěhuje do Bogoty do starého domu. Po nějaké době ženská - Belen odejde. Chlap si nastěhuje novou a ta slyší zvláštní zvuky. A zjištění.. Belen asi úplně neodešla. LIBÁRNA


3. V zajetí démonů 1 a 2 - horor
Pokud se chcete bát se skvělým přběhem :) Film je zasazený do doby, kdy v Americe byli manželé Warrenovi - řekněme lovci démonů a zla. V oboou filmech jsou případy osídlení domu zlý démonem, které oni řeší. Podle mě je jednička o trochu děsivější než dvojka ;) Ale oba filmy se mi moc líbili.

4. Would you rather ? - drama, vyvražďovačka
Vyvražďovačka se skvělým tématem. Jedna holka (fakt nemám paměť na jména :D) potřebuje nutně peníze a nějakého dárce kostní dřeně pro svého bratra. Jeden starouš jí slíbí oboje, jestli ovšem půjde k němu na večeři s dalšími lidmi a zahraje si s nimi jednu hru. Jakmile vyhraje, dostane jak peníze tak dárce. Problém je, že jde o hru Co by raději. A je to řekněme drastičtější verze.


5. Noc žraloka - vyvražďovačka
Parta lidí jede k jezeru (ano k jezeru) a začnou tam postupně umírat žraloky (ano žraloky). Milovníci žraloků si přijdou na své. Objevujeme postupně různé duhy těchto krvavých potvůrek a rozné způsoby zabití a hlavně zbývá velká otázka.
Kde se sakra v jezeře vzali žraloci ??
Film doporučuji, ovšem ne, jestli jedete k moři ! Z vlastní zkušenosti můžu říct, že s potápěním je utrum :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama